TREVI ORTA steunt op een jarenlange ervaring bij de verkoop en verhuur van onroerend goed. Bovendien maakt TREVI ORTA deel uit van Trevi, het 1ste makelaarsnetwerk in België met meer dan 20 jaar ervaring. Trevi heeft steeds meer dan 1.500 eigendommen in portefeuille en realiseert elke 2 uur een transactie. Alle medewerkers van TREVI ORTA genoten een specifieke beroepsopleiding en beschikken over een totale vakkennis. Vastgoed verkopen , verhuren, huren of kopen is complex en vraagt een deskundige aanpak. Een jarenlange ervaring,een efficiënte organisatie en een stabiel netwerk garanderen een professionele service, TREVI ORTA = uw zekerheid op resultaat !

TREVI Orta
Yves DUFOUR

Yves
DUFOUR

Gérant
authorized real-estate agent IPI No 202659
Mobile Phone: 0475/76 40 10
yves@treviorta.be

Guido DUTOICT

Guido
DUTOICT

Gérant
authorized real-estate agent IPI No 202660
Mobile Phone: 0475/70 36 19
guido@treviorta.be

Benoit TORDEUR

Benoit
TORDEUR


authorized real-estate agent IPI No 500207
Phone: 055/23 07 41
benoit@treviorta.be

Jonas FESTJENS

Jonas
FESTJENS


authorized real-estate agent IPI No 512117
Mobile Phone: 0473/32 88 11
jonas@treviorta.be

Xander MARZOUKI

Xander
MARZOUKI


authorized real-estate agent IPI No 510566
Mobile Phone: 0483/31 42 86
xander@treviorta.be

Timi DE SMET

Timi
DE SMET


authorized real-estate agent IPI No 510549
Mobile Phone: 0479/32 11 08
timi@treviorta.be

Jean-Baptiste Guissetplein, 5
9600 Renaix
Phone : +32 (0)55 20 74 20
Fax: +32 (0)55 20 64 24
info@treviorta.be

Monday :
09:00 - 12:00 & 14:00 - 17:00

Tuesday :
Op afspraak & 14:00 - 17:00

Wednesday :
09:00 - 12:00 & 14:00 - 17:00

Thursday :
09:00 - 12:00 & 14:00 - 17:00

Friday :
09:00 - 12:00 & 14:00 - 17:00

Saturday :
Op afspraak

Company Number: 0455.544.464 Register of Legal Persons (RPM)
Contact data of the supervisory authority: "The Professional Institute of Real Estate Agents, rue du Luxembourg 16 B, 1000 Brussels"
IPI Licensed Real Estate Agents N° 202659 in Belgium.
Subject to the ethical rules of the IPI approved by the Royal Decree of 27 September 2006.